OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-56%

Детска играчка - Sofia The First

Ви го претставуваме малото девојче Софиа која преку ноќ станува принцеза со венчавката на нејзината мајка за кралот. Софиа е принцеза која има авантуристички дух. Sofia the First е играчка со... Прочитај повеќе

890 ден 399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Детска играчка - Sofia The FirstНема инфорамции

Ви го претставуваме малото девојче Софиа која преку ноќ станува принцеза со венчавката на нејзината мајка за кралот. Софиа е принцеза која има авантуристички дух.

Sofia the First е играчка со звучни и светлосни ефекти, до допирање на дијамантот на нејзиното ланче таа почнува да свети и пее. Во комплетот е вклучен и чешел. Прекрасен избор за вашата мала принцеза.

Карактеристики

✅ Изработена е од нетоксичен материјал.

✅ Димензии на Софиа: 37 цм

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детска играчка - Sofia The First

890 ден 399 ден