OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-59%

Детска играчка - Power Racing Pipes

Брзи трки во внатрешноста на цевките, наместо по патеките. Дали Ви звучи забавно?Составете ја сами формата на патеката од цевки и направете трка со автомобилите во внатрешноста на цевките.Автомобилите се движат... Прочитај повеќе

1,690 ден 699 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Детска играчка - Power Racing PipesНема инфорамции

Брзи трки во внатрешноста на цевките, наместо по патеките. Дали Ви звучи забавно?
Составете ја сами формата на патеката од цевки и направете трка со автомобилите во внатрешноста на цевките.
Автомобилите се движат со голема брзина се качуваат по ѕидовите на цевките и и пркосат на гравитацијата.
Автомобилот кој свети се создава одличен светлосен ефект доколку просторијата е темна.

Во комплетот се вклучени:

✔ Светечки автомобил

✔ Далечински управувач (кој работи на АА батерии)

✔ Космички стреб топка

✔ USB кабел за полнење

✔ Упатствo

✔ 4 прави цевки, 8 закривени цевки и 12 конектори за цевките

Димензии на пакувањето: 10x8x41

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детска играчка - Power Racing Pipes

1,690 ден 699 ден