OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-50%

Детска играчка - Мајсторски сет

Сет Work Shop play set е работилница со алати за мали мајстори. Идеално за креативна игра. Сетот се состои од 37 различни делови. Во сетот се вклучени стандардните чекан, клешти, трион,... Прочитај повеќе

1,990 ден 999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Детска играчка - Мајсторски сетНема инфорамции

Сет Work Shop play set е работилница со алати за мали мајстори.

Идеално за креативна игра. Сетот се состои од 37 различни делови.

Во сетот се вклучени стандардните чекан, клешти, трион, механичаркси клуч, штрафцигер, итн, а има и реквизити за истите. Оваа играчка е исклучително лесна и за склопување. Сетот е спакуван во прекрасно трговско пакување, идеално за импресивен подарок.

Димензии: 66 x 50 x 27 см

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детска играчка - Мајсторски сет

1,990 ден 999 ден