OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-61%

Детска играчка - Magic Tracks (220pcs)

Најпознатиот детски сет Magic Tracks конечно и кај нас! Magic Tracks - патеката за тркање е сет кој вклучува патека и автомобил за возење. Патеката може да се витка и заоблува... Прочитај повеќе

999 ден 399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Детска играчка - Magic Tracks (220pcs)Нема инфорамции

Најпознатиот детски сет Magic Tracks конечно и кај нас!

Magic Tracks - патеката за тркање е сет кој вклучува патека и автомобил за возење. Патеката може да се витка и заоблува во секоја форма и секој правец. Патеката свети во мракот и има 4 весели бои, додека пак автомобилот има 5 ЛЕД сијалички кои прават вистинска забава во детската соба.

Оваа уникатна патека за тркање е направена од 220 дела, кои многу едноставно се спојуваат еден со друг во сите комбинации на бои. Формата на патеката можете многу лесно да ја менувате.

Откако ќе ја склопите патеката време е за трка! Magic Tracks сетот вклучува и 1 автомобилче на батерии.

Направен е од проѕирен материјал и има 4 ЛЕД светилки. Автомобилот работи со 3ААА батерииMagic Tracks сетот создава магија во собата кога ќе го изгасите светлото. Веселите бои светат во мракот и Вашите деца ќе уживаат во играта.

Додека автомобилот поминува, ЛЕД светилките ја осветлуваат патеката што дава дополнителна магија на целата игра. Magic Tracks Ви нудат часови и часови забава во комбинација на бои и форми. Можностите се неограничени, и секоја наредна патека може да биде различна од претходната.

↪ Деловите се спојуваат и патеките се прават за неколку секунди. ↩

Magic Tracks патеката може да се витка и обликува во секој правец. Патеката може да се свитка за 360˚да се направи круг и автомобилот ќе се движи во внатрешниот дел. Автомобилот има 4 светилки кои ја осветлуваат патеката додека тој поминува. Со лепенките кои ги добивате во пакетот направете го автомобилот да биде поинтересен. Патеката се витка во ролна за брзо и едноставно складирање.

 

 

 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детска играчка - Magic Tracks (220pcs)

999 ден 399 ден