OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-24%

Детска играчка - Летечки Batman

Ви го претставуваме супер забавниот Летечки Бетмен!!! Играчката-дрон Бетмен нуди незаборавни часови во игра и забава на вашето дете, летaјќи го наоколу и притоа уживајќи во специјалните светлечки ефекти. Се управува... Прочитај повеќе

1,290 ден 990 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Детска играчка - Летечки BatmanНема инфорамции

Ви го претставуваме супер забавниот Летечки Бетмен!!!

Играчката-дрон Бетмен нуди незаборавни часови во игра и забава на вашето дете, летaјќи го наоколу и притоа уживајќи во специјалните светлечки ефекти. Се управува со далечинско кое работи на батерии, а самата играчка се полни со УСБ-кабел.

Димензии на пакувањето: 33х25х9 см

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детска играчка - Летечки Batman

1,290 ден 990 ден