OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Детска играчка - камион

Овозможете му на вашиот мал инженер да ја развива својата моторика, креативност и да стекне чувство за механика преку оваа супер забавна играчка која ќе го забавува со часови. Освен што... Прочитај повеќе

750 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Детска играчка - камионНема инфорамции

Овозможете му на вашиот мал инженер да ја развива својата моторика, креативност и да стекне чувство за механика преку оваа супер забавна играчка која ќе го забавува со часови. Освен што камиончето може да го вози наоколу транспортирајќи секакви материјали (во зависност од задачата), во пакетот се вклучени и 7 забавни додатоци кои играта и забавата ќе ги направат уште по реални. Сетот содржи различни видови алат, кои се користат за различни делови од камиончето, кое што може целосно да се расклопи и повторно да се склопи. Со тоа детето ќе се поттикне да употребува логика смислувајќи која алатка за кој дел од камиончето би била идеална.

Оваа играчка му помага на вашето дете при:
✔ развивање на моторика
✔ развивање на логика
✔ развивање на креативност
✔ осознавање на механика

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детска играчка - камион

750 ден