OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-53%

Детска играчка - Hungry Bunnies

Запознајте го зајчето кое е секогаш гладно: Hungry Bunny! Ова мало зајче сака да прави сè што Вашето малечко сака: сака да јаде, сака да се смее и сака да игра... Прочитај повеќе

2,499 ден 1,199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра NK50Нема инфорамции

Запознајте го зајчето кое е секогаш гладно: Hungry Bunny! Ова мало зајче сака да прави сè што Вашето малечко сака: сака да јаде, сака да се смее и сака да игра игри. Прави слатки звуци при допирање на неговото носе, а при галење на главата испушта среќни звуци. Интересно е што оваа зајче сака да јаде исти работи како Вашето малечко, а тоа се разбира е моркови, грашок и сладолед! Специјалната храна за зајчето се чува во специјална кошничка за пикник, што значи ќе може да го нахраните каде и да сте.

 

Кога зајчето ќе сака нешто, испушта звуци. Ако звуците се грчеви од цревата, тоа значи дека сака уште храна. Кога зајчето е најадено, исто испушта звуци кои лесно се препознаваат дека е најадено. Нема потреба да се грижите дека храната за зајчето некогаш ќе заврши, затоа што во пакетот добивате и калап со чија помош ќе може да нацртате форми од омилените храни на зајчето, да ги обоите и да ги исечете со помош на ножици. А доколку се прејаде, со нежно тапкање по грбот, зајчето ќе го извади вишокот на храна. Има крзнени ушиња и крзнена опашка, а има способност да ги мрди рачињата.

 

Карактеристики:

 

  • Движење на рацете
  • Испушта најразлични звуци
  • Сака да јаде, да се смее и да игра игри

 

Во пакетот е вклучено:

 

  • Зајче-играчка
  • Специјална храна за зајчето
  • Калапи за правење специјална храна
  • Корпичка за пикник
  • Литиумска батерија на полнење
  • USB полнач
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детска играчка - Hungry Bunnies

2,499 ден 1,199 ден