OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-35%

Детска играчка – Хокеј на мраз

Овозможете им на Вашите деца совршена забава на роденденските забави, семејните собири или едноставно кажано, било каде и во било кое време, со новата супер забавна играчка- хокеј на мраз што... Прочитај повеќе

3,490 ден 2,290 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра domasenhokejНема инфорамции

Овозможете им на Вашите деца совршена забава на роденденските забави, семејните собири или едноставно кажано, било каде и во било кое време, со новата супер забавна играчка- хокеј на мраз што ќе овозможи загарантирана забава и заинтересираност кај децата со часови.

Поставете ја на било која рамна површина, и забавата може да почне!!

Оваа детска супер кул играчка ќе можете да ја пренесувате и да ја поставите каде и да посакате, а Вашите деца ќе уживаат и ќе се забавуваат максимално.

Изработена е од високо квалитетни материјали, по европски стандарди исто така наменета за европски пазари.

Нуди долготрајност, квалитет и секако безбедност за употреба кај деца.

Со оваа супер забавна играчка, децата не само што ќе уживаат и ќе се забавуваат, исто така ќе ги развијат своите вештини и својата фина моторика. Ќе ја подобрат концентрацијата, релакцијата око- рака, а воедно и својата брзина и подвижност.

На крајот од денот тие ќе бидат уморни и среќни, а Вие задоволни од глетката што ја гледате пред себе.

Не чекајте, нарачајте ја масичката за хокеј на мраз и загарантирајте си убав помин на секоја забава.

Димензии на масичката: 76 x 38 x 9 cm

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детска играчка – Хокеј на мраз

3,490 ден 2,290 ден