OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-28%

Детска играчка - Frozen кујна сет

Frozen Kitchen сетот е инспириран од Disney цртаниот филм Frozen и омилените ликови Ана и Елса. Девојчињата сакаат да бидат како своите мајки,да спремаат ручек играјќи си со своите другарчиња. Сите... Прочитај повеќе

1,790 ден 1,290 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Детска играчка - Frozen кујна сетНема инфорамции

Frozen Kitchen сетот е инспириран од Disney цртаниот филм Frozen и омилените ликови Ана и Елса. Девојчињата сакаат да бидат како своите мајки,да спремаат ручек играјќи си со своите другарчиња. Сите кујнски елементи се отвараат и затвараат. Кујната има светлосни и звучни ефекти. Шпоретот се пали. Во сетот се вклучени голема кујна, 15 додатоци за во кујна, како и прекрасната Елса.

Карактеристики:
✅Изработена е од квалитетна и нетоксична пластика.
✅Димензии:45x30

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детска играчка - Frozen кујна сет

1,790 ден 1,290 ден