OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-21%Продадено

Детска играчка - Dream Frozen Castle

Добредојдеовте во заледениот дворец на Елса. Влезете во замрзнатиот замок на Елза и откријте ја магијата на зимата. Уникатен сет за вљубениците во цртанот Frozen. Заледениот дворец има многу карактеристики, вклучувајќи... Прочитај повеќе

1,990 ден 1,590 ден

Вклучен данок.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Детска играчка - Dream Frozen CastleНема инфорамции

Добредојдеовте во заледениот дворец на Елса. Влезете во замрзнатиот замок на Елза и откријте ја магијата на зимата. Уникатен сет за вљубениците во цртанот Frozen. Заледениот дворец има многу карактеристики, вклучувајќи ги звучните и светлосните ефекти, потоа со притискање на копче вратите сами се отвараат.

Во уникатниот Dream Castle се вклучени: кукла од 30 цм. помала кукла од 15 цм. кочија, 11 делови на мебел вклучувајќи кревети, фотелји, масички и столчиња, столна ламба, тоалетна маса.
Практичен, сигурен и доволно голем за да си играат и поголеми девојчиња.

Поканете ги своите другарки и забавувајте се со мошне реалното заледено царство на Frozen.

Карактеристики:
✅ Изработен е од нетоксична пластика наменета за деца.
✅ Димензии на дворецот:60 x 40 цм.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата