OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-43%

Детска играчка - Anna Frozen

Ана е бестрашен оптимист кој тргнува на епско патување, здружувајќи се со суровиот планински човек Кристофер и неговиот ирвас Свен за да ја пронајде својата сестра Елса и да го спаси... Прочитај повеќе

690 ден 399 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Детска играчка - Anna FrozenНема инфорамции

Ана е бестрашен оптимист кој тргнува на епско патување, здружувајќи се со суровиот планински човек Кристофер и неговиот ирвас Свен за да ја пронајде својата сестра Елса и да го спаси царството на Арендел кое е заробено во вечна зима. Ана во своето патување се соочува со големи студови слични како на Еверес и заедно со снешкото Олаф и Кристофер се борат за да го спасат кралството.

Нека Вашите најмили уживаат во своите авантури од Frozen играјќи се со куклата Ана кој има и звучни ефекти.

Карактеристики:

✅ Изработена е од  - мек префинет нетоксичен гумен матетријал.

✅Звучни ефекти

✅ Димензии на куклата: 36 цм.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детска играчка - Anna Frozen

690 ден 399 ден