OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Dani 2 - Женска чанта

Материјал: Еко кожа
Патент: Да
Механизам за затворање: Да
Висина: 18cm
Должина: 20cm

Оваа модерна чанта е полн погодок за дневните и за вечерните излегувања, а нејзината големина е прикладна за да ги собере сите неопходните работи на една жена.

499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Боја: Бела

  • Бела
  • Кафеава
  • Црна
Нема на залиха

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Боја

Бела, Кафеава, Црна

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Dani 2 - Женска чанта

Бела
Бела
499 ден