OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Dani 2 - Женска чанта

Материјал: Еко кожа Патент: Да Механизам за затворање: Да Висина: 18cm Должина: 20cm Оваа модерна чанта е полн погодок за дневните и за вечерните излегувања, а нејзината големина е прикладна за... Прочитај повеќе

499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути

Боја: Бела

  • Бела
  • Кафеава
  • Црна
Нема на залиха

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра 2880Нема инфорамции

Материјал: Еко кожа
Патент: Да
Механизам за затворање: Да
Висина: 18cm
Должина: 20cm

Оваа модерна чанта е полн погодок за дневните и за вечерните излегувања, а нејзината големина е прикладна за да ги собере сите неопходните работи на една жена.

Боја

Бела, Кафеава, Црна

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Dani 2 - Женска чанта

Бела
Бела
499 ден