OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-70%

Алатка за лупење и сецкање овошје и зеленчук Core Peel Slicer

Алатка за лупење и сецкање овошје и зеленчук Core Peel Slicer. Направете ја храната во форма на спирала која ќе биде интересна за Вашите деца!!! Дали готвењето може да биде забавно?... Прочитај повеќе

990 ден 299 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра XP2420Нема инфорамции

Алатка за лупење и сецкање овошје и зеленчук Core Peel Slicer.

Направете ја храната во форма на спирала која ќе биде интересна за Вашите деца!!!
Дали готвењето може да биде забавно? Секако дека може, со помош на Core Slice Peel . Со Core Slice Peel  подготовката на компир, јаболка или портокал ќе ви биде супер забавно. Направете компир во вид на спирала и јадењето помфрит и овошје ќе биде забава!

 

Изработен е од леано железо и е многу издржлив додаток за во кујната, наспроти лесните алуминиумски или челични алатки за сечење. Одлично се лепи на мазни површини кога го користите. Core Slice Peel е додаток кој мора да го има секоја домаќинка во својата кујна.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Алатка за лупење и сецкање овошје и зеленчук Core Peel Slicer

990 ден 299 ден