OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

DermaWand - масажер за вечна убавина

Ви го претставуваме револуционерниот масажер за лице,кој со само неколку минути дневно користење ќе направи вашето лице да биде нежно и меко како никогаш досега. Радиофрекфретната технологија што ја користи ги... Прочитај повеќе

1,200 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра DermaWand - масажер за вечна убавинаНема инфорамции

Ви го претставуваме револуционерниот масажер за лице,кој со само неколку минути дневно користење ќе направи вашето лице да биде нежно и меко како никогаш досега. Радиофрекфретната технологија што ја користи ги испеглува и спречува појавување на нови брчки ! Клинички докажано дека го подобрува вашиот изглед! Со користење на DermaWand кожата станува мазна,тонирана и затегната. Ги намалува порите и овозможува на кожата да дише. DermaWand го подобрува изгледот на вашето лице и ги намалува подочнаците. Идеален е за домашна употреба,по само неколку минутен третман на ден,кој што е безбеден и безболен. DermaWand е моментално хит во светот на козметиката и има милиони задоволни корисници чиј број секојдневно расте.

DermaWand емитира до 100 000 микробранови во секунда што создава ефект на масажа. Масажата помага да се подобри циркулацијата и дотокот на свежа крв,кислород и хранливи материи до површината на кожата.
Исто така го ослободува збогатениот кислород кој ја чисти кожата додека го користите. Збогатениот кислород ќе ви помогне да внесете свежина и "нов живот" во кожата на вашето лице, за многу брзо време ќе забележите и значително намалување на порите.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

DermaWand - масажер за вечна убавина

1,200 ден