OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

Чистач на стаклени површини - PaneDR

Чистачот Pane DR е супер додаток во вашите домови кој ќе ви помогне брзо и лесно да се справите со нечистотијата на сите ваши стаклени површини. Штетни хемиски средства повеќе нема да... Прочитај повеќе

650 ден

Вклучен данок.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра PaneDRНема инфорамции

Чистачот Pane DR е супер додаток во вашите домови кој ќе ви помогне брзо и лесно да се справите со нечистотијата на сите ваши стаклени површини.

Штетни хемиски средства повеќе нема да ви се потербни, потребно е само да се нанесе вода на микрофибер подлогата и да ги исчистите валканите стаклени површини. Многу е практичен и лесен за употреба.

Во пакет со чистачот доаѓа и микрофибер крпа, која лесно се става и вади од чистачот и се пере во машина за перење алишта. Исто така има вградено гумен дел на чистачот за полесно отстранување на вода.

Чистачот DR е погоден за чистење на огледала, туш кабини, стаклени врати, плочки, шофершајбни и многу други.

Со DR чистачот, вашите стаклени површини ќе блескаат!

 

 

 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата