OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Чистач на стаклени површини

Исчистете ги сите стаклени површини за миг, со новиот мултипрактичен чистач што го прави целиот процес на чистење многу лесен и едноставен.  Самиот чистач е составен од повеќе делови што ви... Прочитај повеќе

299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра cistacnastaklenipovrsiniНема инфорамции

Исчистете ги сите стаклени површини за миг, со новиот мултипрактичен чистач што го прави целиот процес на чистење многу лесен и едноставен.  Самиот чистач е составен од повеќе делови што ви овозможува да ги исчистите сите нечистотии на повеќе начини. Се што треба да направите е да го наполните дозерот што се наоѓа на самиот чистач со вода или пак со средство за стаклени површини и чистењето може да почне.

-Со помош на рачката која ротира, со леснотија ќе можете да го исчистите секој тешко достапен агол.

- Чистачот е составен од дел со високо квалитетна микрофибер крпа која длабински ги чисти и отстранува нечистотиите и прашината. Многу лесно ќе можете да ја извадите и да ја перете на рака или во машина за алишта.

- Исто така самиот чистач има и дел со гумен лизгач што овозможува отстранување на водените делови и дамки и прави површината да добие сјај каков што сте посакувале.

-  Чистачот ќе можете да го користите не само за чистење на стаклени површини туку исто така за чистење на делови од кујната, туш кабината, делови од тоалетот, огледалата, прозорците, па дури и колите и секој вид водоотпорна површина.

Ова е дефинитивно еден од производите со кој ќе заштедите многу време, енергија а воедно и пари.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Чистач на стаклени површини

299 ден