OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Chillow - подлога за мирен сон

Зарем има поубаво чувтво, особено во летниот период, кога ќе легнете врз ладна перница? Нема потреба повеќе по сто пати да ја вртите перницата барајќи ја ладната страна, затоа што Chillow ... Прочитај повеќе

300 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Chillow - подлога за мирен сонНема инфорамции

Зарем има поубаво чувтво, особено во летниот период, кога ќе легнете врз ладна перница?

Нема потреба повеќе по сто пати да ја вртите перницата барајќи ја ладната страна, затоа што Chillow  подлогата ќе ја држи температурата на перницата секогаш на пониска температура од собата во која спиете. Конечно ќе престанат несониците, ќе заштедите на употреба на клима уредите, ќе престанат препотувањата во текот на ноќта и ќе исчезнат главоболките. Конечно ќе спиете мирно.

✔ Лесно е пренослива и одговара на било која перница.

✔ Димензии: Ширина 53cm; Должина: 29.5cm; Висина: 1.5cm;

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Chillow - подлога за мирен сон

300 ден