OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-58%

Chillow – Перница што лади

Големина: 52 x 34 x 2cm Одличнa e за оние кои страдаат од топли бранови, ноќно потење, главоболки, треска, болки во мускулите како и за одмор на стапалата. Штом ќе се... Прочитај повеќе

699 ден 299 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 271Нема инфорамции
Големина: 52 x 34 x 2cm Одличнa e за оние кои страдаат од топли бранови, ноќно потење, главоболки, треска, болки во мускулите како и за одмор на стапалата. Штом ќе се активира перницата за ладење ќе остане ладна и прилагодена за да биде идеална на вашата телесна температура. Без батерии или електрична енергија. Студената Перница е хипоалергена и е не-токсична.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Chillow – Перница што лади

699 ден 299 ден