OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-34%Продадено

Цедилка за храна - Chef basket

Chef Basket e супер функционална цедилка за храна и е задолжителен додаток за сечија кујна! Идеална за приготвување тестенини, пржење, поховање, готвење на пареа, миење на овошје и зеленчук и што... Прочитај повеќе

590 ден 390 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Chef basketНема инфорамции

Chef Basket e супер функционална цедилка за храна и е задолжителен додаток за сечија кујна!

Идеална за приготвување тестенини, пржење, поховање, готвење на пареа, миење на овошје и зеленчук и што уште не без многу неред.

↪ Готвењето со Chef Basket е безбедно, брзо и едноставно! ↩

Цедилката за храна Chef basket е повеќенаменски производ. Кажете крај на изгорениците од врела вода при цадење. Можете да ја користите за миење и цедење на овошје и зеленчук, да варите во неа и многу лесно да ја исцадите варената храна. Со Chef Basket многу лесно ќе подготвите здрав оброк на пареа. Подгответе го омилениот крцкав помфрит за Вашите најмили на многу лесен начин. Исто така можете да ја користите и за понирање.

✔ Изработена е од висококвалитетен нераѓосувачки метал.

✔ Димензијата на пречникот е 23 cm.

✔ Должината на рачката е 15 cm.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата