OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-21%

Церада за автомобил

Прекривка која го заштитува вашиот автомобил од изложување на прашина, загадувачи,сонце, дожд, снег, птици и влага. Ефикасно ја блокира изложеноста на сонцето, ја заштитува површината и внатрешноста на автомобилот, го пролонгира... Прочитај повеќе

999 ден 799 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Car Cover XLНема инфорамции

Прекривка која го заштитува вашиот автомобил од изложување на прашина, загадувачи,сонце, дожд, снег, птици и влага. Ефикасно ја блокира изложеноста на сонцето, ја заштитува површината и внатрешноста на автомобилот, го пролонгира стареењето на контролната табла. Изработено од квалитетен материјал - 100% најлонска тафта.  Водоотпорна, со еластични предни и задни рабови за полесно прилагодување. Рабовите се двојно зашиени за максимална сигурност. Димензии: 540х175х120 cm.  Одговара за димензија на автомобил од 5.20 - 5.40 m.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Церада за автомобил

999 ден 799 ден