OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-33%

Carina - Сатенска дупла постелнина

За: Брачен кревет Материјал: Сатен Дизајн: Цветни Постелнината содржи: Сребрена/Сива, Кафена Навлака за перница: 4 парчиња (2 пар. 50см*70см; и 2 пар. 70см*70см) Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см Долен чаршав: 1 парче 250см*250см Сетот постелнини Karina овозможува класичност... Прочитај повеќе

1,490 ден 999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра carinadoubleНема инфорамции

За: Брачен кревет

Материјал: Сатен

Дизајн: Цветни

Постелнината содржи: Сребрена/Сива, Кафена

Навлака за перница: 4 парчиња (2 пар. 50см*70см; и 2 пар. 70см*70см)

Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

Долен чаршав: 1 парче 250см*250см


Сетот постелнини Karina овозможува класичност и елегантност со комбинацијата на сива, бела и кафена боја има изглед на практичност и можност за вклопување во секој ентериер. Благодарение на текстурата од 100% сатен, Вие ќе можете да ја почувствувате совршената нежност во сопствениот кревет. Дозволете си да бидете погалени од единствена мекост и да потонете длабоко заедно со сетот Karina!
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Carina - Сатенска дупла постелнина

1,490 ден 999 ден