OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%

Блутут слушалка

Блутут слушалка која ви нуди целосна безжична слобода. Дизајнирана е во минималистички стил што ви овозможува комотно искуство додека ја носите. Со користење на оваа слушалка докажувате дека сте совесен граѓанин кој се грижи за безбедноста во сообраќајот додека возите, но освен тоа можете да ја користите и додека трчате, работите, извршувате секојдневни обрски и слично.

Се користи многу едноставно, кога некој ќе ве побара на телефон се што треба да направите е да го претиснете копчето на самата слушалка и повикот ќе се прифати. Се полни со УСБ кабел, а долготрајната батерија која издржува до 8 часа разговор и 200 часа во мирување едноставно ќе ве натера да заборавите кога последен пат сте ја полнеле.

Поради минималистичкиот дизајн и претерано лесната маса од 11 грама воопшто нема ни да ја чувствувате кога ја носите. И нај важно од се е тоа што телефонот не мора секогаш да биде веднаш до вас, затоа што слушалката прима сигнал на оддалеченост од 10 метри.

699 ден 349 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Блутут слушалка

  699 ден 349 ден