OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-31%

Bi-Bike 5101 16" - Велосипед

Bi-Bike 5101 16" - Велосипед: Модел: Bi-Bike 5101 16" Кочници: предна и контра Тркала: алуминиумски бандажи, додатни помошни тркала Важно: Нашата продавница гарантира дека велосипедите кои се продаваат преку OutletON се... Прочитај повеќе

4,299 ден 2,999 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 5907Нема инфорамции
Bi-Bike 5101 16" - Велосипед: Модел: Bi-Bike 5101 16" Кочници: предна и контра Тркала: алуминиумски бандажи, додатни помошни тркала Важно: Нашата продавница гарантира дека велосипедите кои се продаваат преку OutletON се оригинални, а истите се транспортирани и складирани според највисоки стандарди на квалитет. Нашиот тим дава максимум да го направи Вашето купување на велосипед полесно и безбедно. Кога купувате велосипед, осигурајте се дека големината и димензиите на велосипедот се со точната големина и се исправни за вас односно одговараат на тоа што го барате. Велосипед со димензии кои одговараат на Вашата големина е поудобен и многу полесен за контролирање. Ние можеме да Ви помогнеме да ја изберете точната димензија на велоспедот. Откако ќе го купите велосипедот проверувајте ја неговата состојба со тоа што ќе правите чести проверки на гумите, ланците како и целокупната состојба на велосипедот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Bi-Bike 5101 16" - Велосипед

4,299 ден 2,999 ден