OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

BEVARA Штипки за запечатување на храна

Код на производ:503.391.69 Карактеристики на производот:> Материјал: Полипропиленска пластикаДимензии на производот>Број во пакет: 10 парчиња.  Димензии на пакувањето:>Број на пакет: 1> Должина: 16 см> Ширина: 11 см> Висина: 2смБруто тежина: 0,4... Прочитај повеќе

210 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 503.391.69Нема инфорамции
Код на производ:503.391.69
Карактеристики на производот:
> Материјал: Полипропиленска пластика

Димензии на производот
>Број во пакет: 10 парчиња. 


Димензии на пакувањето:
>Број на пакет: 1
> Должина: 16 см
> Ширина: 11 см
> Висина: 2см
Бруто тежина: 0,4 кг

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 


недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

BEVARA Штипки за запечатување на храна

210 ден