OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-67%

Better Strainer - Приспособлива цедалка

Исцедете ги маснотиите, маслото за готвење и водата со леснотија! Оваа проширувачка цедалка и нејзиниот флексибилен дизајн кој го "зграпчува" и прицврстува тенџерето, ќе Ви обезбеди сигурно истурање на течноста без... Прочитај повеќе

449 ден 149 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 2717Нема инфорамции
Исцедете ги маснотиите, маслото за готвење и водата со леснотија! Оваа проширувачка цедалка и нејзиниот флексибилен дизајн кој го "зграпчува" и прицврстува тенџерето, ќе Ви обезбеди сигурно истурање на течноста без никаква мака. Материјал: Нетоксична пластика и силикон Димензии: 25*14см Боја: Црвена Пакетот вклучува: 1 парче Соодветно за тави и тенџериња од 24цм до 30цм. Доколку Ве интересира големопродажна цена Ве молиме да не контактирате.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Better Strainer - Приспособлива цедалка

449 ден 149 ден