OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-40%

Бебешка подлога - Turtle

Интерактивната бебешка подлога - Turtle му овозможува на вашето бебе да лази, да се развива и да ужива во безгрижните негови денови играјќи си со висечките плишени и потполно безопасни животни.... Прочитај повеќе

1,990 ден 1,200 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Бебешка подлога - TurtleНема инфорамции

Интерактивната бебешка подлога - Turtle му овозможува на вашето бебе да лази, да се развива и да ужива во безгрижните негови денови играјќи си со висечките плишени и потполно безопасни животни.

Меката подлога ќе ве остави и вас спокојни и ќе ви даде сигурност дека вашето дете не може да се повреди развивајќи ја својата моторика и осознавање ја природата преку колоритниот дезен што оваа подлога ја има. Подлогата е одличен избор за за извршување на секојдневните активности на вашето бебе.
 

✔ Препорачливо за возраст од новороденче па нагоре;

✔ Има четири висечки фигури што ќе овозможат развој на визуелната перцепција на бебето;

✔ Антибактериска и неверојатно мека подлога;

✔ Меки и потполно безопасни столбови на кои се прикачени висечките фигури;

✔ Огледало за осознавање на сопствената рефлекција;

➡ Дијаметар 90 сантиметри

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Бебешка подлога - Turtle

1,990 ден 1,200 ден