OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-47%

Бебешка подлога - River

Интерактивната бебешка подлога - River му овозможува на вашето бебе да лази, да се развива и да ужива во безгрижните негови денови играјќи си со висечките плишени и потполно безопасни животни.... Прочитај повеќе

1,290 ден 690 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Бебешка подлога - RiverНема инфорамции

Интерактивната бебешка подлога - River му овозможува на вашето бебе да лази, да се развива и да ужива во безгрижните негови денови играјќи си со висечките плишени и потполно безопасни животни.

Меката подлога ќе ве остави и вас спокојни и ќе ви даде сигурност дека вашето дете не може да се повреди развивајќи ја својата моторика и осознавање на природата преку колоритниот дезен што оваа подлога ја има. Подлогата е одличен избор за извршување на секојдневните активности на вашето бебе.

 

  • Препорачливо за возраст од новороденче па нагоре

  • Има четири висечки фигури што ќе овозможат развој на визуелната перцепција на бебето

  • Антибактериска и неверојатно мека подлога

  • Меки и потполно безопасни столбови на кои се прикачени висечките фигури

  • Огледало за осознавање на сопствената рефлекција

  • Дијаметар 90 сантиметри

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Бебешка подлога - River

1,290 ден 690 ден