OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-23%

Бебе играчка - Baby Born by Zapf Creation

Оваа играчка ќе ви го наполни срцето гледајќи го нашето најмило како низ игра се стекнува со чувство на грижа, љубов и одговорност. Играчката-бебе е многу реалистична затоа што извршува 8... Прочитај повеќе

1,290 ден 999 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Бебе играчка - Baby Born by Zapf Creation2Нема инфорамции

Оваа играчка ќе ви го наполни срцето гледајќи го нашето најмило како низ игра се стекнува со чувство на грижа, љубов и одговорност. Играчката-бебе е многу реалистична затоа што извршува 8 животни функции и во самиот сет има вкупно 10 додатоци кои на вашето дете ќе му направат да се чувствува навистина одговорно.

➡ Бебето има функција да огладнува, да покажува умор, при што треба да се намести да спие, може да се се бања и уште многу други забавни функции. Што е најважно од се играчката е изработена од електронски тестиран материјал кој што е апсолутно безбеден и сигурен за вашето најмило да може да ужива во безгрижните детски денови.


недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Бебе играчка - Baby Born by Zapf Creation

1,290 ден 999 ден