OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-70%

BeActive појас за ослободување од болките во грбот

Кажете збогум на болките во половините и грбот !   Ви го претставуваме легендарно револуционерниот производ кој ослободи од болки во половините и грбот милиони луѓе во светот !Ја олеснува напнатоста... Прочитај повеќе

990 ден 299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра BeActive појас за ослободување од болките во грботНема инфорамции

Кажете збогум на болките во половините и грбот !

 

Ви го претставуваме легендарно револуционерниот производ кој ослободи од болки во половините и грбот милиони луѓе во светот !
Ја олеснува напнатоста ишијасниот нерв преку претискање на акутната точка со што ја неутрализира болката во грбот ВЕДНАШ

-Револуционерно откритие: патентираната подлога внатре во стегачот ја таргетира точката каде што започнува ишијасниот нерв и врши притисок врз неа со што се ослободува болката во грбот која е поврзана со овој нерв
-Ослободува и од хронични болки во грбот
-Брзо и лесно се мести
-Може да се постави на лева или десна нога
-Потполно е дискретно и никој нема да забележи дека го носите
-Стои цврсто и удобно додека вежбате или сте на работа

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

BeActive појас за ослободување од болките во грбот

990 ден 299 ден