OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-10%

Базен INTEX 26788 400x200x100 со метална конструкција,филтер пумпа и скали

Базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава. INTEX 26788 моделот е со метална конструкција, филтер пумпа и скали.  Потребно е околу 3 часа да работи... Прочитај повеќе

26,990 ден 24,490 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра intex-26788Нема инфорамции

Базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава. INTEX 26788 моделот е со метална конструкција, филтер пумпа и скали.  Потребно е околу 3 часа да работи филтер пумпата во едно деноноќие за да се прочисти водата од нечисотии. 

Должина: 400 см
Ширина: 200
Висина: 100 см

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Базен INTEX 26788 400x200x100 со метална конструкција,филтер пумпа и скали

26,990 ден 24,490 ден