OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-65%

Basketball contest - Детска играчка

Basketball contest е играчка за забава на целото семејство. Играчката Basketball contest ги поседува сите Европски сертификати и е произведена по Европски стандарди.   Играчката го поседува сертификатот EN71, кој гарантира за... Прочитај повеќе

699 ден 249 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра baskcontestНема инфорамции

Basketball contest е играчка за забава на целото семејство. Играчката Basketball contest ги поседува сите Европски сертификати и е произведена по Европски стандарди.   Играчката го поседува сертификатот EN71, кој гарантира за квалитетот на играчката. Оваа играчка наречена  “ мини прсти” е наменета за развивање на моторичките способности кај децата. Играта е наменета за развивање на прецизноста кај децата, да се обидат да постигнат што повеќе поени со што помалку обиди. Обрачот има 9 полиња, и секое поле носи одреден број на поени.

Играчката е составена од :

  • Кошаркарска табла
  • Кош
  • База со 9 обрачи секој обрач носи одреден број на поени
  • 10 топчиња
  • 2 катапулти кои се контролираат со прстите
  • Димензии на кошот 26 цм * 14 цм
Димензии на катапултот 10 цм  * 5 цм
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Basketball contest - Детска играчка

699 ден 249 ден