OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ортопедска подлога за грб- Back support

Ортопедската подлога за грб Ви овозможува да го поправите држењето на телото и седечката положба. Ви овозможува ефикасно да се ослободите од непријатноста од долгото седење на едно исто место. Го... Прочитај повеќе

199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра backsupportНема инфорамции
  • Ортопедската подлога за грб Ви овозможува да го поправите држењето на телото и седечката положба.
  • Ви овозможува ефикасно да се ослободите од непријатноста од долгото седење на едно исто место.
  • Го ослободува притисокот во ‘рбетот и половината.
  • Го ублажува заморот при возење.
  • Го одржува грбот изрелаксиран.
  • Дизајнот е уникатен и се прилагодува на секаков вид столица.
  • Идеална е за во кола или канцеларија, каде што поминувате повеќе време во седечка положба и може да дојде до замор и болки во грбот и половината.
  • Материјалот на полдогата овозможува Вашето тело да дише и притоа да остане суво.
  • Универзален, може да го користат мажи, жени и деца без разлика на годините.
  • Погоден за трудници, овозможува релаксација и комфорт наспроти големиот притисок во грбот и половината.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ортопедска подлога за грб- Back support

199 ден