OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-96%

Средство за чистење тоалети HurriClean

Автоматскиот чистач на тоалети HurriClean ги елиминира наталожената мувла, бактерии, 'рѓа преку вечер. HurriClean користи природни состојки кои автоматски се чистат при контакт со водата. Нанесете го автоматскиот чистач на тоалети... Прочитај повеќе

1,399 ден 69 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра AvtomatskiCistacNaToaletiHurriCleanНема инфорамции

Автоматскиот чистач на тоалети HurriClean ги елиминира наталожената мувла, бактерии, 'рѓа преку вечер. HurriClean користи природни состојки кои автоматски се чистат при контакт со водата. Нанесете го автоматскиот чистач на тоалети еднаш месечно и ќе ги елиминирате нечистотиите од валканиот тоалет.

Кога ја пуштате водата во ВЦ школката, циклонската формула работи низ млазниот поток и ги отстранува наслагите што ја забавуваат водата. Со тек на времето, нечистотиите што се таложат ја забавуваат моќноста на течењето на водата во тоалетот. Кога редовно се користи, автоматскиот чистач на тоалети HurriClean целосно ќе го исчисти млазниот тек, овозможувајќи ви ВЦ школка без бактерии.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Средство за чистење тоалети HurriClean

1,399 ден 69 ден