OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Детски автомобил Audi Sport 12V white

Овој Audi автомобил е одличен, уникатен,подарок за Вашето најмило. Има 12V акумулатор, ЛЕД светла, МП3 приклучок...

 • Далечински управувач 2.4 GHz
 • Возраст: 1-8 години
 • Се полни за 4 часа
 • Акумулатор 12V
 • Мотор: 2х30W
 • Максимална брзина 6km/h
 • Димензии: 108х60х47 см

 

9,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Детски автомобил Audi Sport 12V white

  9,990 ден