OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Детско возило на акумулатор Audi Q8 Red

Овој Audi автомобил е одличен додаток во животниот стил на вашето дете. Има 12V акумулатор, ЛЕД светла, МП3 приклучок, појас за врзување и сите други додатоци коишто се очекуваат од едно... Прочитај повеќе

9,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра FT1188Нема инфорамции

Овој Audi автомобил е одличен додаток во животниот стил на вашето дете. Има 12V акумулатор, ЛЕД светла, МП3 приклучок, појас за врзување и сите други додатоци коишто се очекуваат од едно Audi возило.

Карактеристики: 

  • Далечински управувач 2.4 GHz
  • Возраст: 1-8 години
  • Се полни за 4 часа
  • Акумулатор 12V
  • Мотор: 2х25W
  • Максимална брзина 6km/h
  • Димензии: 103х65х55 см
  • Две брзини + рикверц
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детско возило на акумулатор Audi Q8 Red

9,990 ден