OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-39%

Апарат за затоплување H Heater

Време е да се ослободите се од големите греалки кои зафаќаат многу простор. Ви го претставуваме H Heater, Апарат за затоплување со керамички дизајн која ви нуди моментална топлина. Користејќи го... Прочитај повеќе

1,299 ден 799 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Handy HeaterНема инфорамции

Време е да се ослободите се од големите греалки кои зафаќаат многу простор. Ви го претставуваме H Heater, Апарат за затоплување со керамички дизајн која ви нуди моментална топлина.

Користејќи го својот термо-керамички дизајн со цел помала големина, истовремено обезбедувајќи супер топлина во целата просторија, овој пригоден грејач се приклучува на секој штек и обезбедува топлина за само неколку денари дневно. Процесот е толку лесен што се состои во три чекори:

1. Приклучете го греачот во било кој штек

2. Користете го дигиталниот контролер за да си ја поставите посакуваната температура.

3.Двостепениот вентилатор на овој апарат за затоплување ќе циркулира воздух и ќе ја задржи просторијата топла додека не се исклучи со употреба на автоматски тајмер или по желба.

На овој начин, можете брзо да загреете речиси секоја просторија во вашиот дом, вклучувајќи бањи, канцеларии, гаражи, подруми и многу повеќе, а сепак да заштедите пари на сметката за греење. Компактниот дизајн на H Heater грејачот дури значи дека можете да го земете со вас и кога одите на патување!

Јачината на греачот е 400W.

 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Апарат за затоплување H Heater

1,299 ден 799 ден