OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-71%

Апарат за чистење лице Spin Spa

Дали Вашата кожа е склона кон иритации? Дали сте уморни од тоа да имате сува или мрсна кожа? Тогаш оваа четка Spin Spa Face за чистење на лицето е токму решението... Прочитај повеќе

999 ден 299 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра spinspafaceНема инфорамции

Дали Вашата кожа е склона кон иритации? Дали сте уморни од тоа да имате сува или мрсна кожа? Тогаш оваа четка Spin Spa Face за чистење на лицето е токму решението што ви треба. Чистачот за лице има мали, меки влакна што се нежни за вашата кожа, но обезбедуваат длабоко чистење на порите.

Електричната технологија за чистење на лице користи четки кои вртаат за да ја масираат кожата и да ги исчистат штетните масла од вашата кожа и порите. Spin Spa Face најдобро функционира ако го користите со хидратанти за лице и средства за чистење на лицето за крајниот резултат да биде чиста, здрава и хидрирана кожа.

Додадете ја оваа четка за чистење на лице во вашата утринска рутина и веднаш ќе забележите почиста и поздрава кожа. По кратко користење,  Spin Spa Face четката ќе биде вашето ново омилено средство за чистење на лицето. Spin Spa Face ја чисти, освежува и ја ревитализира кожата, а после секој третман кожата е мазна и освежена. Работи така што ги врта четките и на тој начин ја масира кожата

  • Работи на батерии
  • Водоотпорна
  • Може да се користи за цело тело

Придобивки и карактеристики:

  • Ја прави кожата поздрава и помлада
  • Ви дава чиста кожа и здрав сјај секој ден
  • Одлично функционира со вашиот омилениот сапун или гел за лице за секојдневен третман
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Апарат за чистење лице Spin Spa

999 ден 299 ден