OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea - ANTILOP Перница за грб

Код на производ:304.497.48 Карактеристики на производот:> Материјал: синтетичка гума> Боја: белаДимензии на пакетот:> Должина: 22 см> Ширина: 18 см> Висина: 2 смБруто тежина: 0,10 кг НАПОМЕНА: За производите од Икеа не... Прочитај повеќе

610 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 304.497.48Нема инфорамции
Код на производ:304.497.48
Карактеристики на производот:
> Материјал: синтетичка гума
> Боја: бела

Димензии на пакетот:
> Должина: 22 см
> Ширина: 18 см
> Висина: 2 см
Бруто тежина: 0,10 кг

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea - ANTILOP Перница за грб

610 ден