OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Cellu 5000 Револуционерен масажер против целулит

Со Cellu 5000 до совршено тело! Овој иновативен производ е масажер кој ќе ви овозможи да имате совршено тело без целулит, но и без да се мачите во фитнес сали и... Прочитај повеќе

1,590 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Cellu 5000Нема инфорамции

Со Cellu 5000 до совршено тело!

Овој иновативен производ е масажер кој ќе ви овозможи да имате совршено тело без целулит, но и без да се мачите во фитнес сали и да фрлате пари беспотребно на секакви креми и препарати кои тврдат дека се антицелулитни. Ќе го намалите целулитот на нозете, задникот, абдоменот, па дури и на рацете ако сакате.

Со овој револуционарен масажер можете да постигнете максимални резултати без креми и гелови кои велат дека се антицелулитни на кои би потрошеле многу. Најдоброто во врска со овој масажер е тоа што можете да го користите во удобноста на вашите домови, без потреба да одите во козметички салони.

↪ Го купувате еднаш и решението за целулитот го имате засекогаш. ↩

Работи на технологија што ја вакумира кожата, а истовремено внатрешно го масира целулитот и го редуцира. Тонирајте го вашето тело само со овој иновативен производ кој ќе ви даде максимални резултати и само за неколку недели ќе се ослободите од несаканиот целулит.

.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Cellu 5000 Револуционерен масажер против целулит

1,590 ден