OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-67%

Алатка за брзо плетење на коса- Glam Twirl

 Создадете над 100 разновидни и преубави фризури со уникатната алатка за брзо плетење коса. Овој производ дефинитивно ќе го освои срцето на секое девојче, со својот уникатен дизајн и иновативна функција,... Прочитај повеќе

599 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра alatkazapletenkiНема инфорамции

 Создадете над 100 разновидни и преубави фризури со уникатната алатка за брзо плетење коса. Овој производ дефинитивно ќе го освои срцето на секое девојче, со својот уникатен дизајн и иновативна функција, Вашите најмили ќе можат самостојно и брзо да ја стилизираат својата коса за само неколку минути.

Начинот на употреба е многу едноставен а воедно и забавен. Алатката се состои од рачка на која се прикачуваат два прамени од косата кои се спремни за плетење, па со помош на ротирачкиот дизајн што овозможува прамените да се спојат и да сплетат, Вие ќе ја имате Вашата плетенка веднаш. За забавата и задоволството да биде уште поголемо, алатката ја добивате со многу аксесоари како разновидни шноли и ластичиња за коса.

Карактеристики на производот:

- Овозможува најразлични стајлинзи на Вашата коса

- Едноставен и лесен за употреба

- Работи на АА батерии

- Лесен и погоден за користење на најмалите

- Совршен за заштедување време и енергија

- Уникатен дизајн

- Безброј додатоци за дополнително разубавување на Вашата коса

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Алатка за брзо плетење на коса- Glam Twirl

599 ден 199 ден