OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Алат за домашна употреба Тuoye tools 45 парчиња

Тuoye tools 45 psc е батериски зашрафувач со кој на многу лесен начин ќе завртувате. На предната страна има ламба која ќе Ви биде од голема полза при работата. Во комплетот... Прочитај повеќе

1,490 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Алат за домашна употреба Тuoye tools 45 парчињаНема инфорамции

Тuoye tools 45 psc е батериски зашрафувач со кој на многу лесен начин ќе завртувате. На предната страна има ламба која ќе Ви биде од голема полза при работата. Во комплетот се вклучени и 45 парчиња завртки и приклучоци. Тuoye tools 45 psc има и преклопник со кој се регулира завртувањето и одвтрувањето.

✔ Има батерија на полнење од 6000mAh која се полни од 3 до 5 часа.

✔ Напон 4.8 V.

✔ Прекрасен дизајн.

✔ Димензија на пакувањето: 23x20x6.5 cm.
 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Алат за домашна употреба Тuoye tools 45 парчиња

1,490 ден