OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Air Comfort - Перница

Перница која секогаш ќе биде свежа и проветрена поради специјалната Honey Comb технологија која дозволува безпрекорна циркулација на воздух а истовремено Ви овозможува удобно да спиете со совршена поставеност на вратот... Прочитај повеќе

799 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 607Нема инфорамции

Перница која секогаш ќе биде свежа и проветрена поради специјалната Honey Comb технологија која дозволува безпрекорна циркулација на воздух а истовремено Ви овозможува удобно да спиете со совршена поставеност на вратот и главата. Бидете наспани и свежи секое утро!
- Високо квалитетна навлака изградена со Cool Sense технолохија која се прилагодува температурата на телото.
- Полнење: ПЕ пена
- Димензии 40 х 60 (цм)
- Анти-алергенска отстранлива високо квалитена навлака која се пере на 30 степени

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Air Comfort - Перница

799 ден