OutletON (Kupi od doma)OutletON (Kupi od doma)OutletON (Kupi od doma)
0
00 ден
-38%

Advanced - Камера за во автомобил

Леќа: 6 фиксирани леќи Зум: 4 х дигитален зум LCD Дисплеј: 2,7 инчи 16:9 LCD Ноќно снимање: 4 вградени инфраред светла Слика: JPG формат, максимум аутпут 5 мега пиксели Аудио: Вграден... Прочитај повеќе

1,599 ден 999 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 245Нема инфорамции
Леќа: 6 фиксирани леќи Зум: 4 х дигитален зум LCD Дисплеј: 2,7 инчи 16:9 LCD Ноќно снимање: 4 вградени инфраред светла Слика: JPG формат, максимум аутпут 5 мега пиксели Аудио: Вграден микрофон и звучник Меморија: нема вградена меморија, користи Micro SD-HC картичка Портови: USB Вграден сензор за движење Advanced Car камерата Ви дозволува несаканите возни ситуации да бидат снимени од перспективата на возачот. Осигурајте се себеси и својот автомобил од било која несакана ситуација! Камерата се монтира на предното стакло со вакумски држач, а се поврзува во струја во просторот за запалката. Може да се постави на предното или на задното стакло по желба на корисникот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Advanced - Камера за во автомобил

1,599 ден 999 ден