OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-87%

Advanced FHD - Камера за во автомобил

Advanced Car камерата Ви дозволува несаканите возни ситуации да бидат снимени од перспективата на возачот.Осигурајте се себеси и својот автомобил од било која несакана ситуација!Камерата се монтира на предното стакло со... Прочитај повеќе

1,490 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра advancedcarcameraНема инфорамции
Advanced Car камерата Ви дозволува несаканите возни ситуации да бидат снимени од перспективата на возачот.
Осигурајте се себеси и својот автомобил од било која несакана ситуација!
Камерата се монтира на предното стакло со вакумски држач, а работи со приклучок во местото за запалка, камерата има вградена камера која и дозволува да работи неколку минути во случај на губење контакт. Може да се постави на предното или на задното стакло по желба на корисникот.

Кратки карактеристики:

- Сензор: HD CMOS sensor
- LCD дисплеј: во боја, 2.6 инчи
- Леќа: фиксирани леќи 100 степени
- Ноќно снимање: инфраред ноќно светло
- Слика: JPG формат, Full HD 1080
- Аудио: Вграден микрофон и звучник
- Меморија: нема вградена меморија, користи Micro SD картичка до 32 GB

Пакетот содржи:
- Advanced FHD камера
- Кабел за полнење за во автомобил
- USB кабел
- Вакумски држач
- Упатство

Гаранција:
- 3 месеци
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Advanced FHD - Камера за во автомобил

1,490 ден 199 ден