OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-73%Продадено

Activewear - Спортски дуксер

Материјал: 50% памук, 50% полиестер
Универзална големина (S/M/L)
Боја: Сива-Сина / Сива-Розева / Сива-Црна

Activewear дуксерот со контрасни рабови, изработен од памук и полиестер ќе Ви овозможи да се чувствувате повеќе од удобно. Совршен за комбинација со хеланки и маичка од истата колекција.

899 ден 249 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Боја: Сива-Црна

  • Сива-Црна
  • Сива-Розева
  • Сива-Сина

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Боја

Сива-Црна, Сива-Розева, Сива-Сина

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата