OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%

Четири сезонски јорган

  Сет од 2 јоргани со димензии 150 х 200 см со неверојатен материјал и текстура погодна за цела година! Паметен дизајн кој ви овозможува да споите заедно два јоргани, вие... Прочитај повеќе

1,199 ден 599 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9854Нема инфорамции

 

Сет од 2 јоргани со димензии 150 х 200 см со неверојатен материјал и текстура погодна за цела година!

Паметен дизајн кој ви овозможува да споите заедно два јоргани, вие можете да го користите преку целата година – како еден топол зимски јорган или како два одвоени полесни јоргани.

Големина -  2 х 150 х 200см

Македонско прозивоство

100% полиестер (силиконска вата)

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Четири сезонски јорган

1,199 ден 599 ден