OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-65%

Сет од 4 Кујнски алатки

Сет од 4 кујнски алатки неопходни за секоја кујна
1.Алатка за лук
2.Алакта за лупење 
3.Алатка за чистење пченка
4.Пластична алатка за сецкање
По неверојатна цена од само 249денари
За брзо и лесно готвење на Вашите омилени јадења.

699 ден 249 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Сет од 4 Кујнски алатки

  699 ден 249 ден