OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-61%

3D Зголемувач за екран

Мачното читање на ситните букви и броеви на смарт телефонот е чест проблем и се јавува кај сите генерации без разлика дали се работи за деца или возрасни луѓе.

Но, од сега со новиот 3D зголемувач за екран, овие мачни денови ќе станат минато. Благодарение на револуционерната леќа, која што е поставена прецизно на предниот дел од зголемувачот, со голема леснотија ќе можете да ги прочитате и најситните букви и броеви.

Зголемувачот е многу лесен и едноставен за употреба, се што треба да направите е да го поставите Вашиот смарт телефон на задниот дел од уредот и тој автоматски се претвора во голем 3D екран на кој ќе можете да ги извршувате сите обврски многу лесно и едноставно.

Зголемувачот е одличен за читање онлајн книга, гледање филм, читање документи, играње игри и сл.

Мал е и не зафаќа воопшто простор, па така кога нема да имате потреба да го користите, ќе можете да го складирате било каде и тој да биде спремен до следното користење.

Зголемувачот за екран ќе Ви овозможи комплетен комфорт и релаксација, гравоболките и болките во очите ќе исчезнат засекогаш.

499 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  3D Зголемувач за екран

  499 ден 199 ден