OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-50%

3D Табла за цртање со неонско светло

Ново на нашиот пазар! Ви ја претставуваме новата 3D таблата за цртање со неонско светло. Креативна играчка која ја развива детската фантазија. Нацртајте ги своите магични цртежи на таблата, без разлика... Прочитај повеќе

890 ден 450 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 3D Табла за цртање со неонско светлоНема инфорамции

Ново на нашиот пазар!

Ви ја претставуваме новата 3D таблата за цртање со неонско светло. Креативна играчка која ја развива детската фантазија. Нацртајте ги своите магични цртежи на таблата, без разлика дали е тоа омилен лик од цртните филмови, автомобил, вашето омилено животно, некое овошје или друго.

Револуционерна играчка за деца!

Поставете ја 3D drawing board таблата на стојката со неонско осветлување, ставете ги 3D наочарите и вашиот цртеж ќе се претвори во вистинско уметничко дело.

Таблата ја развива креативноста и талентот кај младите деца, а со 3D техниката децата ќе се запознаат со модерната технологија.

Совршен подарок за вашето дете. Во сетот добивате: 3D наочари, 4 фломастери, 6 цртежи со 3D ефект.

Карактеристики:

ü 3D табла за цртање

ü Димензии на таблата: 24 x 19 cm

ü Неонско осветлување

ü 4 батерии ААА 1.5 V (не се вклучени во понудата

ü Развивање на креативноста.

  

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

3D Табла за цртање со неонско светло

890 ден 450 ден